Kontakty

Ing. Miloš Žáček

Výkonný ředitel

+420 603 303 106


milos.zacek@protronix.cz


Miloš je srdcem celé firmy. Ve svém volném čase se rád věnuje běhu a zdravému stravování. Už od mládí byl velice vynalézavý a postupem času se vzhlédl v elektronice. Potom, co si dálkově dodělal ČVUT, se tomuto oboru začal věnovat na plno.

Do roku 2001 fungoval coby OSVČ a ve zmíněném roce založil nyní velmi prosperující společnost Protronix s.r.o.

Miloše můžete kontaktovat s jakýmkoliv dotazem ohledně vývoje či úpravy elektroniky, skvělého nápadu na spolupráci nebo technického dotazu.

Martin Kučera

Obchodně-technický zástupce

+420 722 931 799


martin.kucera@protronix.cz obchod@protronix.cz

Martin ve svém volnu jezdí zachraňovat jakožto dobrovolný hasič. Vás rád zachrání při jakémkoliv technickém dotazu, při montáži nebo správném výběru čidla. Dohlíží na to, aby u Vás co nejdříve přistála nabídka, vyřídí s Vámi objednávku, řekne, co máme skladem a kolik to stojí.

Martina tedy můžete kontaktovat s jakýmkoliv technickým dotazem, ohledně ceny a počtu kusů na skladě či termínu dodání.

Anna Buřvalová

Marketingový zástupce

+420 702 003 988


+420 469 625 190 marketing@protronix.cz
obchod@cidla.cz

Anna tančí ve folklórním souboru a také se věnuje otázce ekologie. Ve firmě má na starosti pečovat a hýčkat naše zákazníky, posílat jim nejnovější informace a obchodovat s nimi.

Annu můžete kontaktovat ohledně schůzky, propagace nebo třeba spolupráce a zápůjčky čidel.

Jiří Pacetti

Vedoucí výroby

+420 606 065 610


jiri.pacetti@protronix.cz


Jiří nejraději ráno cestou do práce pročechrá vlasy na své motorce. V Protronixu velí výrobě, tedy dohlíží, aby se vše dělalo s nejvyšší pečlivostí a kvalitou, aby na skladě bylo vždy dostatek kusů těch nejžádanější výrobků a aby se k Vám na stůl dostal hodnotný produkt.

Jirku můžete kontaktovat ohledně rychlosti dodávky nebo nabídky nových komponentů.

Daniel Novotný

Servis

+420 469 625 190/20


daniel.novotny@protronix.cz


Dan rád nosí ležérní styl a po odpoledních běhá dlouhé trasy. Poběží i s Vámi kupředu a pomůže Vám s hladkým vyřízením reklamace. Kromě toho se ve firmě věnuje grafice a návrhu nového designu výrobků.

Kontaktovat Dana můžete tedy ohledně jakéhokoliv zádrhelu ohledně funkčnosti našich výrobků a my doufáme, že se nikdy nebudete muset bavit po telefonu.

 

Pošlete nám zprávu

Prostor pro Váš dotaz