Nový senzor s displejem

Je-li vám v pracovním prostředí nepříjemně, občas vás bolí hlava či jste unavení, to všechno může zapříčiňovat špatná kvalita vnitřního vzduchu. Největším znečišťovatelem vnitřního prostředí je sám člověk. Oxid uhličitý je skvělým indikátorem znečištění vzduchu v prostorách, kde se často pohybují lidé.

Řiďte nebo nechte řídit

Třídy, kanceláře, zasedací místnosti, obývací pokoje, … tady všude se hodí náš nový senzor IS-CO2-P s velkým displejem pro měření koncentrace oxidu uhličitého a teploty buď jako signalizace k otevření oken nebo k efektivnímu řízení ventilační jednotky.

Nastavení požadované hodnoty

Na zadní straně lehce nastavíte trimrem (= otočná elektrotechnická součástka) požadovanou koncentraci oxidu uhličitého. Při překročení této nastavené hodnoty, senzor přerušovaným svícením upozorní na špatnou kvalitu vzduchu a potřebu větrat nebo případně i sepne ventilační nebo rekuperační jednotku.

Ve třídách nebo také v zasedacích místnostech můžou bez dostatečného větrání vystoupat hodnoty CO2 k vysokým hodnotám a základní rozsah měření 400 – 2 000 ppm by mohl být nedostačující. Proto senzor       IS-CO2-P má rozšířený rozsah do 5 000 ppm. Detailnější informace o produktu najdete v katalogovém listu.

 

Prohlédněte si tento produkt